PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY / DORADCA ŻYWIENIOWY DS. BYDŁA
  • Szepietowo
Szepietowo, 18-210 Szepietowo-Janówka 32, powiat: wysokomazowiecki, woj: podlaskie
M.M. Kraszewscy sp. j.
7. 9. 2024
od 14 500 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
- pozyskiwanie klientów oraz przedstawianie aktualnej oferty Firmy,
- sprzedaż pasz Luz i workowanych, preparatów mlekozastępczych,premiksów, koncentratów, surowców do produkcji pasz, środków ochrony roślin oraz materiału siewnego,
- dobór odpowiednich produktów w zależności od zapotrzebowania gospodarstwa,
- bieżąca obsługa zamówień,
Co oferujemy:
- umowę o pracę,
- wynagrodzenie netto od 6000 zł do 10 200 zł ( podstawa + premia w zależności od wyników górnej granicy nie ma),
- samochód i telefon służbowy,
- szkolenia/kursy podnoszące kwalifikacje

Inne wymagania
[Inne : Wymagania:
- doświadczenie na stanowisku przedstawiciela terenowego/doradcy żywieniowego ds. bydła
- podstawowa wiedza z zakresu hodowli krów mlecznych,
- znajomość rynku i zasad żywienia zwierząt,
- prawo jazdy kat.B,
- zamieszkanie w obrębie 20-50 km od siedziby firmy

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas nieokreślony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
średnie zawodowe

  • Praca Szepietowo
  • Przedstawiciel handlowy Szepietowo
  • Doradca Szepietowo
  • Szepietowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584