Przedstawiciel Handlowy / Doradca Techniczny
  • Sroda Wielkopolska
Środa Wielkopolska, Sroda Wielkopolska, Greater Poland Voivodeship, Polska
JORDAN matcon sp. z o.o.
17. 5. 2024

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

Twój zakres obowiązków

  • praca w terenie (region obejmuje województwa: część wielkopolskiego, kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie, pomorskie),
  • prowadzenie bezpośrednich aktywnych działań sprzedażowych w podległym regionie,
  • współpraca z naszym konstruktorem / opiekunem klienta z poziomu biura,
  • sprzedaż i doradztwo w zakresie indywidualnych rozwiązań z profili aluminiowych szwajcarskiego systemu modułowego KANYA, dedykowanego do tworzenia indywidualnych konstrukcji projektowanych na wymiar, np.: obudowy i zabudowy maszyn, wygrodzenia, stanowiska pracy, organizacja linii produkcyjnych itp.),
  • sprzedaż i doradztwo w zakresie nowych produktów - wałków technicznych, wykorzystywanych w przemyśle do prowadzenia różnorodnych materiałów, występujących w zwoju / we wstędze, np.: folia, papier, tkanina, włóknina, itp.),
  • pozyskiwanie nowych Klientów oraz budowanie i wzmacnianie długotrwałych relacji z wszystkimi odbiorcami ww. produktów,
  • realizacja wyznaczonej strategii i celów sprzedażowych spółki.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne, idealnie - wykształcenie wyższe z zakresu budowa maszyn,
  • min 3-letnie doświadczenie jako przedstawiciel handlowy w sprzedaży produktów branży technicznej,
  • umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe,
  • zorientowanie na potrzeby klienta i osiąganie wyznaczonych celów,
  • umiejętność planowania pracy,
  • posługiwanie się pakietem MS Office,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • komunikatywna znajomość jęz. niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie z kapitałem niemieckim,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • miła atmosferę pracy w doświadczonym zespole,
  • prywatną opiekę medyczną refundowaną 100% przez pracodawcę.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • ryczałt na paliwo

JORDAN matcon sp. z o.o. z siedzibą w Środzie Wlkp., spółka-córka niemieckiej grupy www.dreckshage.de jest na polskim rynku dostawcą szerokiej gamy materiałów i produktów dla producentów maszyn i urządzeń.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Jordan matcon sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

  • Praca Środa Wielkopolska
  • Przedstawiciel handlowy Środa Wielkopolska
  • Doradca Środa Wielkopolska
  • Środa Wielkopolska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322