Przedstawiciel handlowy / Doradca handlowy – branża materiałów budowlanych
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomeranian Voivodeship, Polska
3W S.A.
22. 4. 2024

Miejsce pracy: Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż materiałów budowlanych na inwestycja budowlane.
  • Przygotowanie ofert handlowych, negocjacje handlowe i realizacja zamówień.
  • Pozyskiwanie i obsługa zamówień od firm wykonawczych i handlowych z branży budowlanej.
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długotrwałych, pozytywnych relacji z klientami.
  • Realizacja planów sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Znajomość lokalnego rynku budowlanego.
  • Umiejętności handlowe, budowania relacji, komunikatywność.
  • Samodzielność w działaniu, orientacja na cel, odpowiedzialność.
  • Znajomość środowiska MS Office.
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży materiałów budowlanych.

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub umowę B2B.
  • Wynagrodzenie zasadnicze plus premię miesięczną, kwartalną.
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy.
  • Pracę w dynamicznej polskiej firmie będącej liderem na rynku materiałów budowlanych.
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach Grupy 3W.
  • Pracę w miłej atmosferze, w zespole ludzi z pasją.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Karty Multi Sport.
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.
  • Program poleceń pracowniczych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników

3W S.A.

Wiedza, Wiarygodność i Współdziałanie – to wartości, które od samego początku przyświecają działaniom Grupy 3W S.A. Jesteśmy największym dostawcą profesjonalnych systemów dla budownictwa w segmencie B2B. Działamy poprzez sieć ponad 100 hurtowni i marketów budowlanych w całej Polsce. Od ponad 14 lat oferujemy naszym klientom materiały budowlane najlepszej jakości. Kompleksowo obsługujemy inwestycje budowlane, stawiając na wysoką wiarygodność i fachowe doradztwo. Nieustannie się rozwijamy, z roku na rok poprawiając swoje wyniki. To wszystko jest możliwe dzięki 3W TEAM – ludziom pełnym pasji, którzy tworzą nasz młody, dynamiczny Zespół.

Sprawdź nasze ogłoszenia, może Ty też znajdziesz u nas swoje dobre miejsce!

Zapraszamy do 3W Team!

  • Praca Gdynia
  • Przedstawiciel handlowy Gdynia
  • Dyrektor handlowy Gdynia
  • Operator maszyn budowlanych Gdynia
  • Doradca Gdynia
  • Doradca restrukturyzacyjny Gdynia
  • Doradca inwestycyjny Gdynia
  • Doradca finansowy Gdynia
  • Doradca ubezpieczeniowy Gdynia
  • Doradca rolniczy Gdynia
  • Doradca podatkowy w Polsce Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692