Przedstawiciel Handlowy/Doradca ds. żywienia bydła mlecznego
  • Szczecin, zachodniopomorskie
Szczecin
Grh Polska
7. 5. 2024

???????? Kreuj Zdrowie Zwierząt z Nami! Jesteśmy gotowi powitać w zespole kreatywnego i zaangażowanego Przedstawiciela Handlowego/Doradcę ds. Żywienia Zwierząt Hodowlanych! ????

Obszar działania: Region Północny Polski

Opis stanowiska:

• Promowanie produktu na podległym terenie

• Pozyskiwanie nowych klientów (głównie rolników)

• Utrzymywanie relacji biznesowych z klientami

• Dostarczanie wiedzy oraz wsparcia żywieniowego klientom

• Monitorowanie rynku oraz poszukiwanie nowych możliwości biznesowych

• Współtworzenie planu sprzedaży

• Realizacja planu sprzedaży

• Raportowanie działań

Wymagania:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok

• Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki - zootechnika, rolnictwo lub pokrewne

• Znajomość rynku i zasad żywienia zwierząt

• Umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych z klientem

• Prawo jazdy kat. B

• Gotowość do pracy w terenie

• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

• Umowę o pracę

• Wynagrodzenie podstawa + premie

• Niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon, samochód służbowy

• Elastyczne godziny pracy

W przypadku spełnienia wymagań, skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dalszych kroków procesu rekrutacyjnego. Dziękujemy za zaufanie i życzymy powodzenia w procesie rekrutacji.

  • Praca Szczecin
  • Przedstawiciel handlowy Szczecin
  • Doradca Szczecin
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Szczecin
  • Dyrektor handlowy Szczecin
  • Doradca finansowy Szczecin
  • Doradca inwestycyjny Szczecin
  • Doradca restrukturyzacyjny Szczecin
  • Doradca ubezpieczeniowy Szczecin
  • Doradca rolniczy Szczecin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293