Przedstawiciel Handlowy - Doradca ds. OZE
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Direct4Energy Sp. z o.o.
20. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych i budowanie trwałych relacji
  • Przygotowywanie i prezentowanie dopasowanych rozwiązań fotowoltaicznych dla klientów B2B
  • Monitorowanie trendów rynkowych i działań konkurencji w celu identyfikacji nowych możliwości biznesowych
  • Współpraca z zespołem technicznym w celu zapewnienia sprawnej realizacji projektów

Nasze wymagania

  • Udokumentowane doświadczenie w sprzedaży B2B, szczególnie w sektorze fotowoltaiki
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Dyspozycyjność i elastyczność w kontaktach z klientami
  • Wysoki poziom zaangażowania i motywacji do osiągania celów sprzedażowych
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Samochód służbowy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny
  • Elastyczny system pracy, dostosowany do Twojego stylu życia
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się branży

  • Praca Kraków
  • Przedstawiciel handlowy Kraków
  • Doradca Kraków
  • Dyrektor handlowy Kraków
  • Doradca finansowy Kraków
  • Doradca ubezpieczeniowy Kraków
  • Doradca rolniczy Kraków
  • Doradca inwestycyjny Kraków
  • Doradca restrukturyzacyjny Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045