Przedstawiciel Handlowy do Gospodarstw Sadowniczych
  • Grójec
Grójec, Grójec, mazowieckie, Polska
Agrosimex Sp. z o.o.
7. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • promowanie i doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • aktywna współpraca z wybranymi gospodarstwami sadowniczymi
  • tworzenie i aktualizacja bazy danych
  • organizowanie i prowadzenie szkoleń dla klientów

Nasze wymagania

  • preferowane wykształcenie wyższe, kierunek rolniczy
  • co najmniej roczne doświadczenie we współpracy w gospodarstwami
  • znajomość zagadnień z dziedziny ochrony i nawożenia roślin uprawnych
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • kreatywność i samodzielność
  • determinacja w działaniu
  • bardzo dobra obsługa komputera i pakietu MS Office

To oferujemy

  • umowę o pracę w strukturach firmy
  • niezbędne narzędzia pracy tj. sam. służbowy, telefon komórkowy, laptop
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • duży poziom samodzielności i zaangażowania
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • Praca Grójec
  • Przedstawiciel handlowy Grójec
  • Grójec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836