Przedstawiciel handlowy dla Agencji Pracy - Praca zdalna
  • Opole
Opole, Opole, opolskie, Polska
Sedulus Sp. z o.o.
28. 8. 2024

Obowiązki

  • Pozyskiwanie Klientów na rynku zagranicznym dla Agencji Pracy
  • Przygotowanie ofert handlowych
  • Realizacja własnych pomysłów
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca zdalna!

Wymagania

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu Klientów na rynku zagranicznym
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży
  • Umiejętność budowania relacji z klientem
  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (możliwość negocjacji)
  • Umowę B2B lub umowę zlecenie
  • Pracę w niepełnym wymiarze godzin!
  • Możliwość zdobywania nowych umiejętności i rozwijania się w branży.
  • Możliwość dostosowania grafiku pracy do indywidualnych potrzeb i obowiązków

  • Praca Opole
  • Przedstawiciel handlowy Opole
  • Przedstawiciel handlowy Opole Lubelskie
  • Dyrektor handlowy Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544