Przedstawiciel Handlowy
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
Option1 Sp z o.o - Partner Orange
2. 2. 2024

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

Dla naszego klienta Orange Polska poszukujemy nietuzinkowych i ambitnych osób na stanowisko Przedstawiciela handlowego.

Jeśli chcesz współpracować z firmą o stabilnej pozycji na rynku, która zapewni Ci narzędzia do współpracy takie jak SAMOCHÓD SŁUŻBOWY i TELEFON, nie czekaj APLIKUJ JUŻ TERAZ

Zakres obowiązków:

• sprzedaż usług telekomunikacyjnych, zdalnie oraz w terenie (Door-to-door)

• pozyskiwanie nowych klientów

• budowanie długotrwałych relacji z klientami

• przedstawianie klientom dostępnych dla nich ofert, usług oraz technologii

• realizacja planów sprzedaży i wyznaczonych zadań zgodnie ze standardami Orange Polska

Nasze wymagania

  • prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w sprzedaży i pracy z klientem w terenie (D2D)
  • znajomość i umiejętność zastosowania w praktyce technik sprzedaży
  • umiejętność słuchania, sprawnego komunikowania się i przekonywania
  • samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • chęć do współpracy w zespole
  • duża motywacja i konsekwencja w dążeniu do celu

To oferujemy

  • współpracę na podstawie partnerskiej umowy B2B
  • narzędzia do współpracy-samochód służbowy (również do użytku prywatnego), karta paliwowa, telefon
  • atrakcyjne dochody-postawa plus premia sprzedażowa uzależniona od osiąganych wyników-5000-8000 zł netto miesięcznie
  • prywatną opiekę medyczną EnelMed i kartę Multisport
  • zniżki na usługi telekomunikacyjne Orange
  • elastyczne godziny pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Drogi kandydacie nie zapomnij w swoim CV zamieścić następującej klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w związku z stanowiskiem na jakie aplikuję jak również przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Option1 Sp. z o.o. oraz jego klienta Orange Polska S.A.”.

Dodatkowe informacje:

Telefon do rekrutera – Katarzyna 573-828-130

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w związku z stanowiskiem na jakie aplikuję jak również przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Option1 Sp. z o.o. oraz jego klienta Orange Polska S.A.Informujemy, że Administratorem danych jest Option1 z siedzibą w Warszawie przy ul. Dąbrówki 6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

  • Praca Bydgoszcz
  • Przedstawiciel handlowy Bydgoszcz
  • Dyrektor handlowy Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862