Przedstawiciel Handlowy
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie Voivodeship, Polska
Solid Security Sp. z o.o.
16. 5. 2024

Miejsce pracy: Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za rozwój działań handlowych, w tym aktywne pozyskiwanie nowych klientów.
  • Budowanie długotrwałych relacji biznesowych.
  • Identyfikowanie możliwości rozwoju sprzedaży.
  • Monitoring oraz analiza rynku.
  • Raportowanie wyników.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży.
  • Umiejętność nawiązywania relacji biznesowych.
  • Orientacja na wyniki.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Prawo jady kat. B.

To oferujemy

  • Pakiet szkoleń stanowiskowych.
  • Karta sportowa/ opieka medyczna na preferencyjnych warunkach.

  • Praca Rzeszów
  • Przedstawiciel handlowy Rzeszów
  • Dyrektor handlowy Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322