Przedstawiciel Handlowy
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, Lubusz Voivodeship, Polska
GOLDEN GLOBE ENERGY sp. z o.o.
13. 4. 2024

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo w branży budowlanej (m.in. docieplanie budynków, wymiana stolarki drzwi i okien, świadectwa energetyczne).
  • Wykonanie podstawowego opomiarowania parametrów domu.
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami oraz profesjonalną obsługę.
  • Pozyskiwanie nowych klientów.
  • Raportowanie wyników sprzedaży i aktywności handlowej.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obszarze sprzedaży. Nie posiadasz? Nic się nie martw! Wszystkiego Cię nauczymy!
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.
  • Samodzielność oraz proaktywność.
  • Efektywność w zarządzaniu swoim czasem i kalendarzem.
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Leady sprzedażowe każdego miesiąca.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe 5000 zł, prowizja zależna od wyników + marża.
  • Narzędzia pracy, w tym samochód służbowy, laptop, telefon służbowy.
  • Ryczałt na paliwo.
  • Stabilne zatrudnienie oparte o kontrakt B2B lub umowę zlecenie.
  • Szkolenie wstępne.
  • Cykliczne szkolenia produktowe.
  • Szkolenia branżowe i rozwój zawodowy w tym możliwość awansu.
  • Przyjazne środowisko pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Udział w unikatowych projektach.
  • Konkursy sprzedażowe z super nagrodami.

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Przedstawiciel handlowy Gorzów Wielkopolski
  • Dyrektor handlowy Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228