Przedstawiciel Handlowy
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Pofam Poznań sp. z o.o.
17. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

  • nawiązywanie i utrwalanie kontaktów ze środowiskiem medycznym na terenie Opola i Wrocławia,
  • realizacja strategii promocji produktów, planów sprzedażowych,
  • raportowanie swojej pracy,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane pokrewne medyczne, np. fizjoterapia),
  • dobra organizacja pracy i wysoka kultura osobista,
  • umiejętność nawiązywania kontaktów i pracy w zespole,
  • doświadczenie zawodowe będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet socjalny ( paczki dla dzieci, dofinansowanie wczasów, bony świąteczne, dofinansowanie kart Multisport, pakiet medyczny po podpisaniu umowy na czas nieokreślony

  • Praca Wrocław
  • Przedstawiciel handlowy Wrocław
  • Dyrektor handlowy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 830
    16 889