Przedstawiciel Handlowy (chemia budowlana)
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
Goldman Recruitment
7. 5. 2024

Miejsce pracy: Szczecin

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, producenta chemii budowlanej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Regionalnego Przedstawiciela Handlowego na obszar województwa zachodniopomorskiego.

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za sprzedaż produktów chemii budowlanej na obszarze województwa zachodniopomorskiego,
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie relacji z obecnymi klientami,
  • realizowanie założonych planów sprzedaży,
  • opracowywanie i przygotowywanie ofert handlowych dla klientów,
  • analiza rynku oraz działań konkurencji,
  • współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania pracodawcy

  • minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży w branży budowlanej (preferowana chemia budowlana) – warunek konieczny,
  • doświadczenie w sprzedaży w kanale inwestycyjnym,
  • udokumentowane sukcesy w sprzedaży w kanale tradycyjnym i/lub inwestycyjnym,
  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne.

Pracodawca oferuje

  • elastyczna forma zatrudnienia – umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy.

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

Przesyłając zgłoszenie aplikacyjne wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacyjnego, którego dotyczy ta aplikacja prowadzonego przez Goldman Recruitment Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Wiejska 17, 00-480 Warszawa (KRS: 0000948987) („Administrator”). Wyrażenie zgody nie jest obowiązkowe, ale konieczne dla przeprowadzenia danego procesu rekrutacyjnego. Możesz cofnąć zgodę w każdym czasie, jednak w takim wypadku przetwarzanie Twoich danych przed cofnięciem zgody będzie zgodne z prawem.

  • Praca Szczecin
  • Przedstawiciel handlowy Szczecin
  • Deweloper budowlany Szczecin
  • Rzeczoznawca budowlany Szczecin
  • Dyrektor handlowy Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293