Przedstawiciel handlowy
  • Koszalin, Białogard, Gryfice
zachodniopomorskie, Koszalin, Białogard, Gryfice, zachodniopomorskie, Polska
Librus Sp. z o.o. Sp. K.
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Forma pracy: hybryda - praca w terenie łączona z pracą zdalną

Teren: województwo zachodniopomorskie (Koszalin/Białogard/Gryfice)

DLACZEGO TO WAŻNE STANOWISKO?

Librus tworzy systemy, które autentycznie zmienią edukację na lepsze. Robiąc coś tak ważnego, chcemy być najlepsi - zróbmy to razem!

CO BĘDZIESZ U NAS ROBIĆ?

  • nawiązywać kontakt z klientami (częściowo umawiać spotkania)
  • prezentować nasze systemy dyrektorom szkół i właścicielom placówek edukacyjnych
  • sprzedawać oraz negocjować warunki współpracy (podczas spotkań bezpośrednich z klientem oraz telefonicznie)
  • od czasu do czasu – reprezentować firmę na targach i konferencjach, także jako prelegent

NASI KLIENCI

  • dyrektorzy szkół
  • organizatorzy zajęć pozalekcyjnych

NASZE PRODUKTY

  • aplikacje dla szkół
  • aplikacja do organizacji zajęć pozalekcyjnych

CZEGO SZUKAMY U KANDYDATÓW?

  • umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych - serio u nas będziesz sprzedawać!
  • pozytywnej energii i zaangażowania w pracę
  • łatwości w zapamiętywaniu informacji - wdrożenie w prawo oświatowe to wyzwanie
  • bardzo dobrej organizacji pracy - stanowisko po wdrożeniu jest bardzo samodzielne
  • doświadczenia w aktywnej sprzedaży i pozyskiwaniu klientów

JAK SIĘ U NAS PRACUJE?

  • codziennie odbywasz kilka spotkań – osobiście lub on-line
  • kalendarz spotkań pomaga Ci uzupełniać zespół telemarketerów
  • z naszymi handlowcami współpracujemy na B2B
  • nie lubimy szybkiej, akwizycyjnej sprzedaży - u nas będziesz pełnić rolę doradcy, który buduje wspierające relacje

Jak wygląda proces rekrutacji?

  • Wyślij CV korzystając z formularza aplikacyjnego.
  • Zadzwonimy i umówimy się na dłuższą wideorozmowę.
  • Potem spotkasz się twarzą w twarz z dyrektorem regionalnym i jeśli rozmowa dobrze się na ułoży,
  • dostaniesz zadanie sprawdzające, jak szybko uczysz się pracy z programami informatycznymi.
  • A potem zostaje już tylko decyzja – Twoja i nasza. I dogranie warunków współpracy.
  • To jak? Działasz z nami?

  • Praca zachodniopomorskie
  • Przedstawiciel handlowy zachodniopomorskie
  • zachodniopomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521