Przedstawiciel Handlowy
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
PLAY (P4 Sp. z o.o.)
12. 4. 2024

Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych na sieci światłowodowej oraz telefonii komórkowej
  • realizacja indywidualnie wyznaczonych planów sprzedażowych,
  • negocjowanie warunków umowy z klientem.

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie zawodowe jako Przedstawiciel Handlowy (mile widziane w branży telekomunikacyjnej, energetycznej, ubezpieczeniowej)
  • masz działalność gospodarczą, lub jesteś gotowy / gotowa do jej założenia
  • charakteryzuje Cię pozytywne nastawienie i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • masz wysokie umiejętności komunikacyjne i lubisz nawiązywać nowe kontakty,
  • potrafisz słuchać i reagować na potrzeby klientów.

To oferujemy

  • podpiszemy z Tobą umowę B2B, a jeśli dopiero zaczynasz przygodę z branżą telekomunikacyjną, to na start możesz otrzymać umowę zlecenie
  • pomożemy Ci wejść w świat sprzedaży usług telekomunikacyjnych
  • masz możliwość otrzymania wynagrodzenie podczas okresu wdrożenia
  • będziesz samodzielnie decydować o wymiarze czasu pracy,
  • ustalimy plan wdrożenia na każdy miesiąc – otrzymasz potrzebne wsparcie,
  • zagwarantujemy Ci szkolenia produktowe oraz sprzedażowe,
  • będziesz pracował w terenie z najlepszymi PH - poczujesz się pewniej,
  • zapewnimy Ci przyjemną atmosferę pracy i szansę na korzystanie z narzędzi firmowych (tablet, system umożliwiający wprowadzenie zamówienia u Klienta, materiały reklamowe)

  • Praca Gdańsk
  • Przedstawiciel handlowy Gdańsk
  • Przedstawiciel handlowy Pruszcz Gdański
  • Przedstawiciel handlowy Nowy Dwór Gdański
  • Przedstawiciel handlowy Starogard Gdański
  • Przedstawiciel handlowy gdański
  • Dyrektor handlowy Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692