Przedstawiciel Handlowy
  • Legnica
Legnica, Legnica, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.
4. 4. 2024

Miejsce pracy: Legnica

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów w Polsce Centralnej i Zachodniej oraz utrzymywanie stałych relacji z dotychczasowymi,
  • przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie warunków sprzedaży,
  • doradzanie klientom w zakresie oferowanych produktów i usług,
  • organizowanie spotkań handlowych i prezentacji produktów dla klientów,
  • monitorowanie rynku oraz badanie potrzeb klientów,
  • prowadzenie analiz sprzedażowych i przygotowywanie raportów,
  • realizacje indywidualnych planów sprzedażowych i osiąganie założonych celów.

Nasze wymagania

  • posiadasz min. 4- letnie doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży mięso/wędliny,
  • masz wykształcenie min. średnie,
  • potrafisz prowadzić negocjacje handlowe i budować relacje biznesowe,
  • cechujesz się wysoką kulturą osobistą, komunikatywnością oraz zaangażowaniem,
  • potrafisz nadawać zadaniom priorytety i organizować pracę własną,
  • biegle posługujesz się pakietem MS Office,
  • znasz topografie regionu,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B i jesteś gotowy do częstych wyjazdów służbowych.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie + premia,
  • narzędzie niezbędne do pracy (telefon, samochód),
  • rozwój kompetencji poprzez szkolenia,
  • benefity pracownicze,
  • pracę w przyjaznym i wspierającym się zespole.

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne

Firma Zyguła, to firma z tradycjami. Działamy na rynku od ponad 30 lat. Zaczynaliśmy od małego przedsiębiorstwa rodzinnego, a w tej chwili obejmujemy swoim zasięgiem 4 województwa, posiadamy około 140 Delikatesów

Nasza spójna wizja dalszego rozwoju opiera się przede wszystkim na zmotywowanym Zespole, który lubi swoją pracę oraz na przyjaznej atmosferze, w której nasi pracownicy mogą rozwijać swoje pomysły.

Prosimy o przesyłanie CV z klauzulą zezwalającąWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania

  • Praca Legnica
  • Przedstawiciel handlowy Legnica
  • Dyrektor handlowy Legnica
  • Legnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246