Przedstawiciel handlowy
  • Bialystok
Białystok, Bialystok, Podlaskie Voivodeship, Polska
Klient Rocketjobs.pl
16. 9. 2024

Twój zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców,
  • obsługa i dbanie o bieżących klientów,
  • przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji,
  • aktywna sprzedaż produktów znajdujących się w ofercie Firmy,
  • analiza rynku oraz monitorowanie konkurencji,
  • organizowanie i przeprowadzenie pokazów oraz szkoleń produktowych dla klientów,
  • dbałość o wysoką jakość obsługi klienta oraz dobry wizerunek firmy,
  • prowadzenie działań marketingowych (informowanie o aktualnej ofercie i promocjach),
  • praca mobilna na terenie powierzonego regionu,
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji.

Nasze wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela handlowego (mile widziane w branży FMCG),
  • umiejętności obsługi komputera (pakiet MS Office, Internet),
  • prawa jazdy kat. B,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz budowaniu trwałych relacji z klientami,
  • zaangażowania w pracę,
  • dyspozycyjności, samodzielności i operatywności w działaniu,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość systemu CRM,
  • mile widziana umiejętność posługiwania się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym i wyższym.

To oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,
  • motywujący system premiowy: wynagrodzenie podstawowe oraz premia miesięczna,
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, tablet,
  • wsparcie Opiekuna podczas procesu wdrożenia,
  • profesjonalne szkolenia sprzedażowe i techniczne,
  • szereg benefitów pozapłacowych min. prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, kartę MultiSport, system kafeteryjny MyBenefit, dofinansowanie do obiadów, lekcje języka angielskiego finansowane przez pracodawcę.

Numer kontaktowy:

Wrocław 794513519

Białystok 576368065

Jarocin 881477039

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

  • Praca Białystok
  • Przedstawiciel handlowy Białystok
  • Dyrektor handlowy Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567