Przedstawiciel handlowy - branża poligraficzna
  • Jaworzno
Jaworzno, Jaworzno, Województwo śląskie, Polska
GRAFFITI STUDIO SP. Z O.O.
16. 9. 2024

Jesteśmy drukarnią sitodrukową ‍ specjalizującą się w druku paneli kontrolnych i płyt czołowych dla liderów branży AGD, RTV i Automotive.

Lubisz kontakt z nowymi osobami i łatwo nawiązujesz z nimi relacje, a sprzedaż to Twoja druga natura?

Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałaś/eś twierdząco, to czekamy właśnie na Ciebie!

Twój przyszły zakres obowiązków

Aktywne pozyskiwanie nowych kontaktów handlowych oraz budowanie długotrwałych relacji z obecnymi klientami

Prezentacja oferty produktowej oraz doradztwo w zakresie doboru odpowiednich technik druku i materiałów

Przygotowywanie ofert handlowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów, negocjowanie warunków handlowych

Uczestnictwo w targach branżowych i innych wydarzeniach promocyjnych.

Raportowanie wyników sprzedaży

Zapewnianie wsparcia posprzedażowego klientom

Ścisła współpraca z działem marketingu, biurem obsługi klienta i działem technologicznym

Nasze wymagania

Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego

Prawo jazdy kat. B

Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2. Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Bardzo dobre zdolności komunikacyjne i negocjacyjne

Umiejętność budowania relacji z klientami i zespołem

Gotowość do podróży służbowych

Znajomość programów komputerowych: Word, Excel, Outlook

Mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów drukowanych, w szczególności przy pomocy sitodruku, technik cyfrowych i offsetowych oraz ogólna znajomość branży poligraficznej

To oferujemy

Wynagrodzenie: stałe + premia uzależniona od wyników sprzedaży

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Niezbędne narzędzia do pracy: samochód służbowy, telefon, laptop

Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

Możliwość przystąpienia do opieki medycznej

Dofinasowanie do karty Multisport Plus

Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy

Zapoznanie z produktami, branżą oraz profesjonalne wsparcie w pierwszych miesiącach pracy

‍ O nas

Firma GRAFFITI STUDIO rozpoczęła działalność w roku 2001. Początkowo, jako agencja reklamowa, działaliśmy na lokalnym rynku w zakresie małej poligrafii i reklamy. Dzięki ciągłym inwestycjom w najnowsze maszyny drukujące oraz dbałości o najwyższą jakość obsługi klientów w kolejnych latach ugruntowaliśmy pozycję firmy na polskim rynku. Nasza firma specjalizuje się w zakresie nadruku na tworzywach, papierze oraz produkcji elementów estetycznych dla branży AGD i RTV oraz AUTOMOTIVE.

  • Praca Jaworzno
  • Przedstawiciel handlowy Jaworzno
  • Dyrektor handlowy Jaworzno
  • Jaworzno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567