Przedstawiciel handlowy (branża piekarnicza)
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
SalesHR
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • realizacja strategii sprzedażowej firmy i aktywna sprzedaż
  • pozyskiwanie nowych klientów (głównie piekarnie)
  • doradztwo i negocjacje handlowe
  • finalizacje umów
  • utrzymanie długofalowych, pozytywnych relacji

WYMAGANIA:
  • minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku sprzedażowym, bardzo mile widziane w branży sprzedaży maszyn przemysłowych / linii produkcyjnych lub dodatków do pieczywa, gdzie odbiorcami końcowymi są piekarnie / cukiernie
  • umiejętność pracy na celach
  • samodzielność
  • kreowanie i poszukiwanie nowych dróg i kanałów dotarcia do klientów
  • prawo jazdy kat B

OFERUJEMY:
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe w oparciu o umowę B2B : 8 000 - 10 000 PLN netto + VAT
  • dodatkowe prowizje za wyniki sprzedażowe
  • samochód służbowy klasy średniej wyższej
  • telefon + laptop
  • dużą samodzielność
  • pracę w systemie home-office z wizytami u klientów

  • Praca Lublin
  • Przedstawiciel handlowy Lublin
  • Dyrektor handlowy Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851