Przedstawiciel handlowy - branża OZE
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
Górzny Group
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

O nas

Jesteśmy firmą z ugruntowaną pozycją na rynku, która swoją uwagę skupia na branży odnawialnych źródeł energii. Dzięki ciężkiej pracy staliśmy się ekspertami w dziedzinie montażu paneli fotowoltaicznych, magazynów energii, pomp ciepła, klimatyzacji, rekuperacji oraz termomodernizacji budynków.

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu aplikuj już teraz !

Przedstawiciel handlowy - branża OZE (pompy ciepła, fotowoltaika, ocieplenia budynków - PREFINANSOWANIE)

lokalizacja: Złoczew, Praca zdalna

30 000–150 000 zł netto (+ VAT) / mies.

Twój zakres obowiązków

Aktywne pozyskiwanie klientów.

Sprzedaż i obsługa klientów zainteresowanych zakupem produktów OZE.

Realizacja procesów sprzedaży (doradztwo dla Klienta uwzględniające jego potrzeby, ofertowanie, negocjowanie, podpisywanie umów, monitorowanie realizacji zamówienia).

Utrzymywanie stałej komunikacji z zespołem handlowym i technicznym firmy, w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi Klienta.

Systematyczne raportowanie oraz analizowanie wyników sprzedaży, w celu identyfikacji obszarów wymagających usprawnienia.

Obsługa CRM firmy.

Nasze wymagania

Firma działająca na prefinansowaniu w zakresie termomodernizacji budynków (ociepleń), pomp ciepła, kotłów na palet, fotowoltaiki, klimatyzacji, rekuperacji, stolarki - poszukuje ambitnych przedstawicieli handlowych, nastawionych na wysokie zarobki, wysoką skuteczność oraz rozwój.

Kogo dokładnie szukamy?

1. Poszukujemy kandydatów, którzy mają praktyczne doświadczenie w obsłudze Klienta oraz OZE i są w stanie udokumentować swoje dotychczasowe osiągnięcia sprzedażowe.

2. Bardzo zależy nam na osobach posiadających umiejętność prospectingu, czyli samodzielnego pozyskiwania nowych kontaktów dowolnymi kanałami.

3. Zapraszamy do naszego zespołu osoby ambitne, cechujące się wysoką kulturą osobistą, lubiące pracować w zmiennym środowisku biznesowym, a przede wszystkim nastawione na osiąganie wysokich zarobków i realizację celów.

4. Wymogiem koniecznym jest posiadanie prawa jazdy kat. B, ponieważ praca w znacznej mierze jest pracą w terenie i będzie wymagała częstych wyjazdów do Klientów.

To oferujemy

Zatrudnienie bezpośrednio pod firmą, bez pośredników

Realizujemy inwestycję na PREFINANSOWANIU

Płatność 100% naliczonej prowizji

Zaliczka do 3000zł za każdego podpisanego klienta na prefinansowaniu (PRZED DECYZJĄ Z FUNDUSZU, TUŻ PO ZŁOŻENIU DOTACJI!)

Przy sprzedaży gotówkowej 100% marży wypłacanej przed montażem

Nieograniczone zarobki

Szybkie wypłaty od 3 do 7 dni

✔ Niskie ceny bazowe

‍ ‍ Szeroka gama komponentów oraz usług, dzięki czemu szybko i łatwo dopasujesz odpowiedni produkt dla każdego Klienta

Szybkie montaże

Pełne wsparcie doświadczonego Managera oraz biura

Cykliczne szkolenia, które pomogą Ci w osiągnięciu wysokich wyników

Elastyczne godziny pracy pozwalające zachować równowagę praca-dom

Liczne konkursy sprzedażowe

☕ Świetna atmosfera pracy

Dobrze zorganizowane przedsiębiorstwo bez korporacyjnego charakteru

  • Praca Katowice
  • Przedstawiciel handlowy Katowice
  • Dyrektor handlowy Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536