Przedstawiciel handlowy - Branża OZE
  • Ozorków
Ozorków, Ozorków, łódzkie, Polska
Off Grid Sp. z o.o.
31. 8. 2024

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, liderem w branży odnawialnych źródeł energii (OZE). Nasza misja to dostarczanie innowacyjnych rozwiązań dla klientów, które przyczyniają się do ochrony środowiska oraz efektywnego zarządzania energią. W związku z rozwojem naszej działalności, poszukujemy ambitnego i zaangażowanego Przedstawiciela Handlowego ds. OZE.

Obowiązki

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długotrwałych relacji biznesowych.
  • Przedstawianie oferty firmy i doradztwo w zakresie produktów oraz usług związanych z odnawialnymi źródłami energii.
  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków współpracy oraz finalizowanie umów.
  • Monitorowanie rynku i konkurencji, identyfikowanie trendów oraz nowych możliwości biznesowych.
  • Reprezentowanie firmy podczas spotkań i targów branżowych.
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z istniejącymi klientami oraz dbanie o wysoki poziom satysfakcji.

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta będzie mile widziane, ale nie jest wymagane.
  • Dobre umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność budowania relacji z klientami.
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz efektywnego zarządzania czasem.
  • Gotowość do nauki i zdobywania wiedzy na temat produktów i technologii OZE.
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy uzależniony od wyników sprzedaży.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności w dynamicznie rozwijającej się branży.
  • Pracę w zespole profesjonalistów i przyjaznej atmosferze.
  • Szkolenia i rozwój: Udział w szkoleniach branżowych i produktowych, które pomogą Ci rozwijać swoje umiejętności i wiedzę na temat odnawialnych źródeł energii.
  • Benefity: Pakiet benefitów, w tym prywatna opieka zdrowotna, karta multisport oraz ubezpieczenie na życie, aby zapewnić Ci wsparcie w codziennym życiu i zdrowiu.
  • Samochód służbowy: Nowoczesny samochód służbowy, który ułatwi Ci podróże służbowe i codzienne obowiązki.
  • Przyjazna atmosfera: Pracę w zespole profesjonalistów, w atmosferze wsparcia i współpracy, w której Twoje inicjatywy i pomysły są doceniane.
  • Elastyczne godziny pracy: Możliwość dostosowania godzin pracy do swoich potrzeb, abyś mógł efektywnie łączyć obowiązki zawodowe z życiem prywatnym.

  • Proces rekrutacji: Po przesłaniu aplikacji, wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną, podczas której będziemy omawiać Twoje doświadczenie oraz dopasowanie do naszej firmy.
  • Kultura firmy: W Off Grid wierzymy w wartość innowacji i zrównoważonego rozwoju. Promujemy otwartą komunikację, współpracę i rozwój osobisty. Jesteśmy zespołem pasjonatów, którzy dążą do pozytywnego wpływu na środowisko i rozwijają nowoczesne technologie OZE.
  • Wsparcie na start: Nowi pracownicy otrzymują kompleksowe wprowadzenie oraz wsparcie mentora w początkowym okresie zatrudnienia, aby szybko poczuć się częścią zespołu i efektywnie rozpocząć pracę.

  • Praca Ozorków
  • Przedstawiciel handlowy Ozorków
  • Ozorków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567