Przedstawiciel handlowy (branża ochrony)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Creative Ideas Sp. z o.o.
16. 9. 2024

Naszym klientem, jest duża, ogólnopolska firma z branży ochrony.

Zakres obowiązków

  • praca w oddziale w Warszawie lub w Poznaniu (obszar działalności handlowej to wojdewództwo)
  • pozyskiwanie kontraktów komercyjnych usług ochrony
  • tworzenie bazy firm rynku komercyjnego (logistyka, produkcja, turystyka itp)
  • realizacja wizji lokalnych z działem wykonawczym
  • kosztorysowanie usług oraz przygotowywanie ofert handlowych,
  • praca w biurze + wyjazdy do klientów

Odpowiedni kandydat powinien posiadać:

  • doświadczenie w pozyskiwaniu kontraktów na usługi (np ochrona, czystość, praca tymczasowa)
  • wykształcenie wyższe
  • zdolności interpersonalne
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie do 8500 zł brutto na umowę o pracę + premia
  • premia kwartalna
  • praca w godz 8:00 - 16:00
  • samochód służbowy do użytku prywatnego
  • telefon, laptop
  • pakiet Multisport
  • ubezpieczenie

  • Praca Warszawa
  • Przedstawiciel handlowy Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Technik ochrony środowiska Warszawa
  • Dyrektor handlowy Warszawa
  • Specjalista ds. ochrony danych Warszawa
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045