Przedstawiciel handlowy - branża medyczna
  • Grudziądz
Grudziądz, Grudziądz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
Farmepo
20. 4. 2024

Miejsce pracy: Grudziądz

Twój zakres obowiązków

  • reprezentowanie Farmepo w kontaktach z placówkami ochrony zdrowia i firmami farmaceutycznymi,
  • poszukiwanie nowych placówek ochrony zdrowia do współpracy i prowadzenia badań klinicznych
  • poszukiwanie nowych lekarzy do współpracy w celu zaangażowania ich w projekty badań klinicznych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży medycznej na stanowisku przedstawiciela medycznego
  • znajomość lokalnego rynku (lekarzy, placówek ochrony zdrowia) na terenie województwa Śląskiego lub/i Mazowieckiego

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży badań klinicznych, które pozwoli na awansowanie na stanowiska w działach R&D firm farmaceutycznych
  • Praca w formie zdalnej (home office) i w terenie - przyjazdy do siedziby firmy poza obowiązkowymi szkoleniami nie są wymagane
  • Wynagrodzenie wzrastające wraz liczbą pozyskanych do współpracy lekarzy i placówek ochrony zdrowia
  • Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami poszukującymi dodatkowej pracy.

O nas

Farmepo jest firmą SMO (Site Management Organization), założoną w celu budowy sieci profesjonalnych ośrodków badań klinicznych.

Wspieramy placówki ochrony zdrowia poprzez dostarczenie know-how oraz zespołu wykwalifikowanych specjalistów, tak aby mogły efektywnie pozyskiwać i prowadzić badania kliniczne.

Uzupełniamy potencjał ośrodków, równocześnie nie wpływając na ich strukturę instytucjonalną. Dzięki nam lekarze mogą koncentrować się na rekrutacji pacjentów oraz ich bieżącemu prowadzeniu w badaniu klinicznym.

Zespół Farmepo gwarantuje ze swojej strony, że badanie w danym ośrodku jest prowadzone zgodnie z Protokołem, instrukcjami sponsora jak i regulacjami prawnymi.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Farmepo sp. z o.o. z siedzibą w: Gdańska 32/8, 85-006 Bydgoszcz (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 5 lat, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: praca@farmepo.com.

  • Praca Grudziądz
  • Przedstawiciel handlowy Grudziądz
  • Analityk medyczny Grudziądz
  • Dyrektor handlowy Grudziądz
  • Grudziądz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862