Przedstawiciel handlowy - branża meblowa
  • Ostrołęka
Ostrołęka, Ostrołęka, mazowieckie, Polska
Firma Met-Gal
1. 9. 2024

Firma Met-Gal to wiodący dystrybutor i producent w branży okuć meblowych oraz budowlanych, z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Nasza działalność opiera się na produkcji, imporcie oraz sprzedaży hurtowej i detalicznej szerokiej gamy akcesoriów meblowych i budowlanych, które spełniają najwyższe standardy jakości.Dzięki solidnym fundamentom, dynamicznemu rozwojowi oraz nieustannemu dążeniu do doskonałości, Met-Gal cieszy się uznaniem wśród klientów indywidualnych oraz partnerów biznesowych w Polsce i za granicą. Naszą misją jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań, które podnoszą funkcjonalność i estetykę wnętrz. Współpracujemy z renomowanymi producentami, dbając o to, aby nasza oferta zawsze odpowiadała najnowszym trendom oraz oczekiwaniom rynku.Stawiamy na jakość, rzetelność oraz profesjonalizm w każdym aspekcie działalności, tworząc zespół złożony z zaangażowanych specjalistów. Jeżeli cenisz rozwój, innowacyjność i chcesz dołączyć do dynamicznie rozwijającej się firmy, Met-Gal jest idealnym miejscem dla Ciebie! .

Obowiązki

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie długotrwałych relacji,
  • Prezentacja oferty produktowej
  • Obsługa bieżących klientów w całym procesie handlowym
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Negocjowanie warunków transakcji
  • Uczestnictwo w targach branżowych oraz dniach otwartych
  • Monitorowanie potencjału klientów na danym rynku
  • Bieżąca kontrola spływu należności
  • Kształtowanie i promowanie wizerunku firmy

Wymagania

  • Zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy,
  • Prawo jazdy min 5 lat
  • Podstawowa znajomość pakietu Office
  • Znajomość branży meblowej

Oferujemy

  • Stałe wynagrodzenie oraz prowizję od sprzedaży
  • Auto firmowe, telefon ,tablet, laptop i pozostałe niezbędne narzędzia pracy

  • Praca Ostrołęka
  • Przedstawiciel handlowy Ostrołęka
  • Ostrołęka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544