Przedstawiciel Handlowy - Branża Kosmetyków Fryzjerskich
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
Infinity Cosmetics Sp. z o.o.
21. 8. 2024

INFINITY COSMETICS Sp. z o.o., wyłączny dystrybutor włoskich kosmetyków fryzjerskich na Polskę.

Poszukujemy dynamicznej, zmotywowanej osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego w Lublinie, Krakowie, Katowicach branży kosmetyków fryzjerskich. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwijanie sieci sprzedaży, nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami oraz promowanie naszych produktów w salonach fryzjerskich i sklepach z branży beauty.

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długotrwałych relacji biznesowych.
  • Prezentowanie i promowanie oferty produktów kosmetycznych dedykowanych dla fryzjerów.
  • Prowadzenie negocjacji handlowych oraz zawieranie umów sprzedażowych.
  • Realizowanie planów sprzedażowych i raportowanie wyników pracy.
  • Monitorowanie rynku oraz konkurencji, a także identyfikowanie nowych możliwości sprzedażowych.
  • Udział w szkoleniach oraz eventach branżowych.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej, preferowane w branży kosmetycznej lub fryzjerskiej.
  • Znajomość rynku kosmetyków fryzjerskich i/lub Beauty.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz negocjacyjne.
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole.
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do pracy w terenie.
  • Pro aktywność, zaangażowanie oraz nastawienie na osiąganie celów sprzedażowych.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus system prowizyjny uzależniony od wyników sprzedaży.
  • Narzędzia niezbędne do pracy (samochód służbowy, telefon, laptop).
  • Szkolenia produktowe oraz z technik sprzedaży.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole pasjonatów branży Beauty.

  • Praca Lublin
  • Przedstawiciel handlowy Lublin
  • Technik usług fryzjerskich Lublin
  • Dyrektor handlowy Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721