Przedstawiciel Handlowy (branża kosmetyczna)
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
Euphora Paese Sp. z o.o.
24. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie polityki firmy w zakresie sprzedaży kosmetyków kolorowych na terenie woj. podkarpackiego,
  • realizowanie założonych celów sprzedażowych,
  • budowanie długotrwałych relacji oraz utrzymywanie stałego kontaktu z klientami,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i rozwój potencjału Klientów istniejących,
  • kreowanie dobrego wizerunku firmy,
  • bieżące analizowanie sprzedaży i raportowanie wyników.

Nasze wymagania

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę w szybko rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu
  • atrakcyjne i przejrzyste warunki finansowe
  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie
  • dostęp do programu MultiSport oraz platformy wellbeingowej MultiLife
  • zniżki pracownicze na firmowe produkty
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i kursy
  • dużą samodzielność w działaniu

  • Praca Rzeszów
  • Przedstawiciel handlowy Rzeszów
  • Dyrektor handlowy Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721