Przedstawiciel handlowy (branża HoReCa)
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Asistwork Sp z o.o.
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy jako handlowiec
  • Prawa jazdy kat. B
  • Podstawowej znajomości obsługi pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)
  • Samodzielności, komunikatywności oraz kreatywności

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w branży HoReCa
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość zasad projektowania oraz programów do projektowania

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia będąca % od marży
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • Handlowiec ma do dyspozycji samochód firmowy, telefon, laptop oraz inne narzędzia w miarę potrzeb
  • Zapewniamy kompleksowe szkolenie wdrożeniowe
  • Możliwość rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia

  • Praca Poznań
  • Przedstawiciel handlowy Poznań
  • Dyrektor handlowy Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246