Przedstawiciel handlowy - branża energii odnawialnej
  • Koszalin
Koszalin, Koszalin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
PITERN sp. z o.o.
2. 2. 2024

Miejsce pracy: Koszalin

Twój zakres obowiązków

  • skuteczna sprzedaż i realizowanie 100% planów sprzedażowych,
  • doradzanie klientom zainteresowanym inwestycją w fotowoltaikę, pompę ciepła, magazyn energii – zarówno indywidualnym jak i biznesowym,
  • aktywne poszukiwanie nowych klientów, zbieranie rekomendacji i obsługa stałych klientów,
  • budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami, opieka nad klientem,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy, w tym w mediach społecznościowych.

Nasze wymagania

  • Szukamy osób:
  • przedsiębiorczych, aktywnych fizycznie, nastawionych na szukanie rozwiązań i samodzielnych,
  • z dobrą energią i chętnych do rozwoju, udziału w szkoleniach i czytania książek,
  • umiejących zorganizować własny czas i pracę, oraz raportować regularnie,
  • z doświadczeniem w handlu, ale z otwartością na nowe sposoby komunikacji,
  • posiadających prawo jazdy kat. B,
  • ze znajomością obsługi komputera, w tym Excel/Word.

To oferujemy

  • umowa o pracę,
  • wysoka prowizja,
  • narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon,
  • regularne szkolenia w zakresie produktów OZE,
  • praca w firmie z kilkunastoletnim doświadczeniem i wsparciem spółki notowanej na GPW,
  • pakiet opieki medycznej (po zakończeniu okresu próbnego).

O nas

Zdarzyło Ci się odebrać telefon od sprzedawcy fotowoltaiki, albo chociaż słyszeć o tym, że wydzwaniają oni do ludzi po 10 razy w miesiącu, są nachalni i nie odpuszczają? Masz wrażenie, że stało się to tematem wielu żartów i źle wpływa na wizerunek sprzedawców w Polsce, w ogóle? Nie chcesz być kojarzony z branżą OZE, której każdy ma już dość? Walka cenowa? Konkursy ofert? Ludzie, którzy ciągle „się zastanawiają” – brzmi znajomo? W piTERN, znamy doskonale to, co boli naszych klientów, i właśnie dlatego jesteśmy firmą, która podchodzi w nieszablonowy, bo prosty i intuicyjny, sposób do sprzedaży – oparty w 100% na szczerości i autentyczności. My nie gonimy za klientami, a sprawiamy, że to oni sami chcą z nami współpracować. Wiemy też, co boli sprzedawców i jak skutecznie sprzedawać tak, aby nie być najtańszym. Mamy wysokie standardy i jakość obsługi, dzięki czemu jesteśmy polecani. Doskonalimy swoje metody i wygrywamy.

Brzmi dobrze? To zgłoś się do nas i przekonaj, że to właśnie Ty jesteś tym, komu mamy zaoferować pracę w zwycięskim zespole sprzedażowym. Zaangażuj się, bądź głodny sukcesu i podejmij decyzję, że chcesz dołączyć. Odezwij się. Czekamy na Ciebie!

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez PITERN sp. z o.o. z siedzibą w: Batorowska 9, 62-070 Dopiewo (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: k.heneczkowska@pitern.pl.

  • Praca Koszalin
  • Przedstawiciel handlowy Koszalin
  • Dyrektor handlowy Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293