Przedstawiciel handlowy - branża budowlana
  • Leśniewo
pomorskie, Leśniewo, Pomorskie, Polska
Serwis Personalny Poland
11. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • Przygotowywanie ofert handlowych i kompleksowa obsługa klientów w salonie oraz w terenie

  • Analiza rynku polegająca na proponowaniu wdrażania innowacyjnych rozwiązań montażowych oraz budowlanych

  • Negocjacje warunków podczas zawieranych transakcji, przygotowanie umów

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w sprzedaży (najlepiej w branży budowlanej)

  • Znajomość technik sprzedaży

  • Znajomość rynku stolarki otworowej

  • Dodatkowo: Prawo jazdy kat. B

  • Komunikatywność

  • Doskonała organizacja pracy

  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie na podstawie umowę o pracę

  • Wynagrodzenie od 7500 do 20 000 zł brutto miesięcznie

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 lub 9-17

  • Samochód służbowy oraz wszystkie niezbędne narzędzia do komunikacji

  • Pracę w rozwijającej się firmie

  • Praca pomorskie
  • przedstawiciel handlowy pomorskie
  • Przedstawiciel handlowy Drawsko Pomorskie
  • Przedstawiciel handlowy Kowalewo Pomorskie
  • Przedstawiciel handlowy Jabłonowo Pomorskie
  • Przedstawiciel handlowy Mikołajki Pomorskie
  • Przedstawiciel handlowy kujawsko-pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055