Przedstawiciel Handlowy - branża budowlana
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, Lubusz Voivodeship, Polska
UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego
13. 5. 2024

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Rekrutujemy dla

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, prężnie działającej firmy z branży produkcyjnej i budowlanej, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

miejsce pracy: Chojna i okolice; nr ref: PH/05/2024

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedażowych oraz profesjonalne doradztwo produktowe
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z partnerami biznesowymi
  • Pozyskiwanie nowych Kontrahentów
  • Działania podnoszące wyniki sprzedaży
  • Bieżąca analiza rynku oraz konkurencji
  • Sporządzanie raportów i sprawozdań związanych z wykonywaną pracą
  • Współpraca z bezpośrednim przełożonym oraz poszczególnymi działami

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w branży technicznej, budowlanej, etc.
  • Doświadczenie w sprzedaży do deweloperów, firm wykonawczych, budowlanych etc.
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z Klientami
  • Nastawienie na osiąganie celu i realizację zadań
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Umiejętności negocjacyjne i analityczne
  • Samodzielna organizacja czasu pracy
  • Dyspozycyjność (praca w terenie – Chojna i okolice do ok. 50 km)
  • Wymagane prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum komunikatywnym

Mile widziane

  • Znajomości branży FMCG i kategorii spożywczych – mile widziane

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz niezbędne narzędzia pracy (samochód do użytku prywatnego, ubezpieczenie prywatne i grupowe, karta Multisport)
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • Dużą samodzielność oraz odpowiedzialność w realizacji zadań

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • służbowy samochód do użytku prywatnego

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 25 lat. Zajmujemy się rekrutacją i doborem personelu, wykonujemy badania zawodowo-kompetencyjne, szkolenia oraz doradztwo w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Przedstawiciel handlowy Gorzów Wielkopolski
  • Deweloper budowlany Gorzów Wielkopolski
  • Rzeczoznawca budowlany Gorzów Wielkopolski
  • Dyrektor handlowy Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458