Przedstawiciel Handlowy - branża automotive
  • Będzin
Będzin, Będzin, śląskie, Polska
Hurtownia motoryzacyjna Elit Polska
11. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie kontaktów biznesowych na powierzonym terenie
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Utrzymywanie i rozwijanie współpracy z dotychczasowymi klientami
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy i produktów
  • Realizacja założonych planów sprzedaży (wolumen, marża)
  • Organizacja szkoleń dla klientów oraz doradztwo handlowe w zakresie doboru produktów
  • Analiza działań konkurencji
  • Raportowanie prowadzonych działań

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku PH
  • Prawo jazdy kat. B
  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów z klientami
  • Umiejętność przeprowadzania rozmów handlowych i negocjacji
  • Motywacja, zaangażowanie, sumienność i dokładność
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Znajomość środowiska Ms Office
  • Mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej

To oferujemy

  • Miłą atmosferę i pracę w zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia cennego doświadczenia
  • Wsparcie i mentoring doświadczonych członków zespołu
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy - z opcją do użytku własnego, laptop, telefon)
  • Pakiet benefitów pozapłacowych

  • Praca Będzin
  • Przedstawiciel handlowy Będzin
  • Przedstawiciel handlowy Będzino
  • Będzin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251