Przedstawiciel handlowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Könecke Sp. z o.o.
1. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój działu sprzedaży, tworzenie oraz realizacja strategii i planów sprzedaży,
  • Podejmowanie działań w zakresie pozyskania nowych klientów oraz rozwijanie współpracy z kluczowymi partnerami firmy,
  • Bieżące monitorowanie rynku oraz przedstawienie strategii działań handlowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe handlowe lub pokrewne,
  • Znajomość branży i technik sprzedażowych,
  • Mile widziane doświadczenie w branży poparte sukcesami min. 2 lata,
  • Doświadczenie w branży – rynek wędliniarski lub Pet Food,
  • Znajomośc języka niemieckiego lub angielskiego – warunek konieczny,
  • Umiejętności negocjacyjne, profesjonalna obsługa klienta, dobra oraganizacja pracy,
  • Komunikatywność i pełne zaangażowanie.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stosowne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Praca Warszawa
  • Przedstawiciel handlowy Warszawa
  • Dyrektor handlowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544