Przedstawiciel Handlowy
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Arche Consulting
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki:

pozyskiwanie firm w określonym obszarze klientów oraz analizowanie ich potrzeb,

przywracanie do współpracy klientów, którzy nieaktywnie korzystają z usług,

przygotowywanie ofert oraz negocjowanie warunków umów handlowych,

realizacja założonych celów KPI.

Wymagania:

doświadczenie w sprzedaży dla klientów biznesowych (B2B),

zdolność do samodzielnego planowania i organizacji pracy,

skoncentrowanie na osiąganiu założonych celów,

czynne prawo jazdy kat.B.

Nasz Klient oferuje:

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracy,

atrakcyjny system premiowy (miesięczny oraz kwartalny) oraz konkursy z nagrodami

samochód służbowy również do użytku prywatnego,

szkolenia dopasowane do indywidualnych potrzeb,

bogaty pakiet dodatkowych benefitów: ubezpieczenie medyczne, karta sportowa, platforma benefitowa, bony na święta, wyjścia intergracyjne i wiele innych.

  • Praca Warszawa
  • Przedstawiciel handlowy Warszawa
  • Dyrektor handlowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567