Przedstawiciel Handlowy (B2B)
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
Raven PL Sp. z o.o.
5. 4. 2024
Informacje o stanowisku

RAVEN PL SP. Z O.O.

Jesteśmy firmą z kapitałem zagranicznym, handlującą wyrobami hutniczymi. Nasza grupa RAVEN z siedzibą w Povazskiej Bystricy, posiada wiele oddziałów na Słowacji, w Czechach, Polsce i na Węgrzech. W Gliwicach świadczymy z powodzeniem nasze usługi od 14 lat.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy Przedstawiciela Handlowego w pośrednictwie w handlu (B2B) – na teren Polski.

Zadania

  • efektywna sprzedaż materiałów hutniczych
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • zawieranie umów handlowych
  • aktywne wyszukiwanie nowych klientów oraz dbanie o dotychczasowych odbiorców

Oferujemy:

  • możliwość współpracy na atrakcyjnych warunkach i możliwością prowizji dla osób, które dysponują siecią kontaktów biznesowych, znajomością branży hutniczej i doświadczeniem w działalności biznesowej.

  • Praca Gliwice
  • Przedstawiciel handlowy Gliwice
  • Dyrektor handlowy Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659