Przedstawiciel handlowy
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Antal Sp. z o.o.
12. 6. 2024

Dla naszego klienta, ugruntowanej firmie na rynku, która jest dystrybutorem wysokiej jakości urządzeń i systemów do wyposażania budynków inwentarskich poszukujemy przedstawiciela handlowego działu drobiarskiego.

Przedstawiciel handlowy (B2B+ B2C)

Zakres Obowiązków:

  • sprzedaż produktów firmy
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • bieżący kontakt, budowanie relacji oraz wsparcie klientów
  • ofertowanie, przygotowywanie i zawieranie umów
  • uczestnictwo w targach oraz wydarzeniach branżowych w celu nawiązywania nowych kontaktów,

Wymagania:

  • umiejętność negocjacji, dyspozycyjność, praca w terenie
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • umiejętność planowania i organizacji pracy
  • ukierunkowanie na wynik
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Mile widziane wykształcenie rolnicze, bądź powiązane z ekonomią

Oferujemy:

  • Praca w ugruntowanej firmie na rynku
  • Praca w zgranym zespole
  • Stabilność zatrudnienia
  • Narzędzia pracy

  • Praca Gdańsk
  • Przedstawiciel handlowy Gdańsk
  • Przedstawiciel handlowy Pruszcz Gdański
  • Przedstawiciel handlowy Nowy Dwór Gdański
  • Przedstawiciel handlowy Starogard Gdański
  • Przedstawiciel handlowy gdański
  • Dyrektor handlowy Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080