Przedstawiciel handlowy
  • Piaseczno
przedstawiciel handlowy
Piaseczno, Piaseczno, mazowieckie, Polska
BARWA SPÓŁKA Z O.O.
10. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami,
  • Analiza rynku oraz konkurencji na podległym terenie,
  • Udział w prezentacjach, targach i innych wydarzeniach branżowych,
  • Bieżąca współpraca z dystrybutorami,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
  • Kreatywne prowadzenie działań promocyjnych z klientami,
  • Zapewnienie określonego poziomu dystrybucji.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obszarze sprzedaży,
  • Minimum średnie wykształcenie,
  • Prawo jazdy kat B. (minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu samochodu),
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów,
  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów,
  • Umiejętności samodzielnego organizowania pracy i ustalania priorytetów,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Znajomość branży FMCG

To oferujemy

  • Odpowiedzialną pracę w nowoczesnej firmie,
  • Możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji,
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy),
  • Wynagrodzenie zasadnicze miesięczne w połączeniu z systemem premiowania.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pozapłacowe benefity takie jak Multisport, dodatkowa opieka medyczna.

  • Praca Piaseczno
  • Przedstawiciel handlowy Piaseczno
  • Dyrektor handlowy Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690