Przedstawiciel Handlowy
  • Wejherowo
Wejherowo, Wejherowo, Pomeranian Voivodeship, Polska
GRUPA KAPITAŁOWA SPECJAŁ
20. 4. 2024

Miejsce pracy: Wejherowo

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednia obsługa klientów detalicznych w zakresie składania zamówień, akcji marketingowych i promocyjnych, windykacji należności
  • Budowanie trwałych relacji biznesowych
  • Współpraca z działem zakupów oraz działem logistyki

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku PH
  • znajomość branży artykułów spożywczych
  • znajomość lokalnego rynku, kanał tradycyjny
  • komunikatywność, umiejętność współpracy
  • dobra znajomość topografii regionu
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę w dużej, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B,
  • wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od wyników,
  • nowoczesne narzędzia pracy w tym samochód służbowy,
  • dostęp do benefitów sportowych, ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej,
  • dostęp do platformy zakupowej: www.specjalfinanse.pl,
  • możliwość skorzystania z ośrodka wypoczynkowego ’Dolina Wiaru’ w Rybotyczach i Spa Hotel Splendor w Lubeni,
  • możliwości rozwoju w strukturach handlowych firmy,
  • przeszkolenie z obsługi narzędzi mobilnych,
  • wsparcie i wdrożenie w nowe obowiązki,
  • liczne wycieczki, imprezy oraz konkursy firmowe.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne