Przedstawiciel handlowy
  • Warszawa, 01-141
mazowieckie, Warszawa, 01-141, mazowieckie, Polska
Mechanika Maszyn Andrzej Kacperek
1. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma KACPEREK technika napędowa jest polskim producentem oraz dystrybutorem napędów i automatyki do maszyn przemysłowych. Poszukujemy wyjazdowego przedstawiciela handlowego.

-         obszar działania: Polska centralna i wschodnia

-         regularne wizyty u klientów stałych i nawiązywanie relacji z nowymi

-         realizowanie planów sprzedażowych i zadaniowych na powierzonym terenie

-         bieżąca analiza rynku oraz działań konkurencji

-         zapewnienie doradztwa technicznego w zakresie produktów firmy

-         raportowanie zgodnie ze standardami firmy

-         przygotowywanie ofert techniczno-handlowych

-         budowanie dobrego wizerunku firmy

-         praca zgodna z przyjętą polityka i standardami firmy

OFERUJEMY:
-         zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

-         atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia, adekwatna do zaangażowania i osiąganych wyników w stosunku 80:20)

-         elastyczny czas pracy

-         pracę z rozpoznawalnymi, wysokiej jakości produktami, których oferta jest stale rozwijana

-         szkolenia wdrożeniowe (produktowe, sprzedażowe)

-         niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon komórkowy, laptop)

Wymagania

-         wykształcenie min. średnie, mile widziane techniczne w zakresie budowy maszyn

-         zmysł techniczny

-         gotowość do pracy w terenie

-         samodzielność w planowaniu i organizacji własnej pracy

-         umiejętności negocjacyjne oraz handlowe

-         uczciwość i rzetelność w codziennej pracy

-         zdyscyplinowanie, zaangażowanie i lojalność wobec pracodawcy

-         czynne prawo jazdy kat. B

-         znajomość pakietu MS Office

  • Praca mazowieckie
  • Przedstawiciel handlowy Wysokie Mazowieckie
  • Przedstawiciel handlowy mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228