Przedstawiciel Handlowy
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Dla naszego klienta z branży rozwiązań wodnych, firmy z wieloletnim doświadczeniem na rynku, poszukujemy osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego

Jeśli posiadasz doświadczenie w sprzedaży, zapraszamy do aplikacji!

Oczekujemy

  • Doświadczenia w sprzedaży B2B, potwierdzonego sukcesami w terenie
  • Silnego zaangażowania i zdolności do realizacji celów sprzedażowych
  • Umiejętności prezentacyjnych, umożliwiających przyciąganie i utrzymywanie klientów
  • Umiejętności negocjacyjnych, pozwalających osiągać korzystne warunki umów
  • Zorientowania na pracę zespołową
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B1

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, które odzwierciedla Twoje wysiłki i zaangażowanie
  • Samochód służbowy, ułatwiający wygodne podróże oraz narzędzia pracy
  • Program motywacyjny daje Ci możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • Udział w różnorodnych szkoleniach oraz kompleksowy program wprowadzający, który umożliwia Ci osiągnięcie pełnego potencjału

Zadania

  • Aktywna działalność w pozyskiwaniu nowych klientów na terenie województwa dolnośląskiego i opolskiego
  • Rozwijanie relacji z obecnymi klientami, zapewniając im wysoki standard obsługi
  • Prowadzenie skutecznych negocjacji i finalizacja umów
  • Konsultacje z zespołem w kwestiach technicznych, aby zapewnić najwyższą jakość obsługi klienta
  • Systematyczna obserwacja rynku i dostarczanie istotnych informacji, umożliwiających szybką adaptację do zmieniających się warunków
  • Tworzenie szczegółowych raportów i analiz, zapewniając pełną transparentność działań i podnosząc efektywność działania zespołu

  • Praca Wrocław
  • Przedstawiciel handlowy Wrocław
  • Dyrektor handlowy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448