Przedstawiciel handlowy
  • Baniocha
mazowieckie, Baniocha, Mazowieckie, Polska
Salher Polska Sp. z o.o.
12. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • pozyskiwanie klientów,
  • przygotowanie dokumentów przetargowych,
  • podtrzymanie współpracy i wsparcie merytoryczne dla klienta,
  • negocjowanie warunków umowy z klientami,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  • promowanie produktów firmy, monitorowanie działań konkurencji,
  • przygotowywanie ofert handlowych

WYMAGANIA:

  • otwartość,
  • życzliwość,
  • komunikatywność,
  • przebojowość i charyzma ,
  • umiejętność sprzedaży,
  • odporoność na stres i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • doskonała organizacja pracy (także w podróży) ,
  • gotowość do pracy w terenie,
  • umiejętności perswazyjne i negocjacyjne,
  • punktualność,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę,
  • praca w systemie : podstawa + prowizja.

  • Praca mazowieckie
  • Przedstawiciel handlowy Wysokie Mazowieckie
  • Przedstawiciel handlowy mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183