Przedstawiciel Handlowy
  • Warszawa, Bemowo
mazowieckie, Warszawa, Bemowo, mazowieckie, Polska
Lintegra Ławski Kropiwnicki Sp.k.
27. 4. 2024

Lintegra od blisko 30 lat zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości linii do pakowania produktów. Mamy w portfolio zarówno znanych na całym świecie dostawców klasycznych rozwiązań, głównie z rynków skandynawskich i rynku włoskiego, ale też mocno rozwijamy się w najnowszych technologiach takich jak roboty/coboty, wózki autonomiczne AGV/AMR.

Siedziba firmy: Warszawa Bemowo

Nasze oczekiwania:

  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży B2B, mile widziana znajomość branży znakowania produktów,
  • lubisz kontakt z ludźmi, umiesz budować relacje interpersonalne,
  • umiesz samodzielnie organizować swoją pracę, realizować wyznaczone cele,
  • chcesz się rozwijać, jesteś otwarty na zdobywanie wiedzy,
  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym (B1), będziesz miał okazję używać języka,
  • prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:

  • będziesz pozyskiwać nowych i klientów,
  • będziesz opiekował się naszymi obecnymi klientami,
  • będziesz dobierać rozwiązania dla klienta współpracując z naszym działem wsparcia lub naszymi dostawcami,
  • będziesz przygotowywać oferty, negocjować warunki handlowe,
  • będziesz rozwijał swoją wiedzę, najlepszy doradca to specjalista w swojej branży,
  • będziesz raportował swoją pracę głównie w CRM

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjny i motywujący system wynagradzania,
  • dużą samodzielność działania,
  • współpracę z najlepszymi dostawcami rozwiązań na rynku.

  • Praca mazowieckie
  • Przedstawiciel handlowy Wysokie Mazowieckie
  • Przedstawiciel handlowy mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749