Przedstawiciel Handlowy
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
JUAN Sp. z o.o.
27. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Jesteśmy firmą z 30 letnim doświadczeniem w produkcji elementów postforming. Posiadamy nowoczesny zakład produkcyjny, Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów stale poszerzamy ofertę o nowe wzory, usługi i wyroby niestandardowe. Mając na uwadze jak najlepszą obsługę Klienta inwestujemy w rozwój i informatyzację naszej firmy.

Opis stanowiska
  • aktywne wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów
  • podtrzymywanie i pielęgnowanie istniejących relacji biznesowych
  • wymagane wyjazdy do klienta
  • przygotowywanie odpowiedniej dokumentacji handlowej
  • analiza rynku i gromadzenie informacji branżowych
  • prowadzenie korespondencji handlowej
  • budowanie wizerunku Firmy

Wymagania
  • doświadczenie w sprzedaży produktów meblowych
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy i realizacji wskazanych celów
  • łatwość prowadzenia rozmów handlowych (telefon, komunikator, rozmowa osobista)
  • gotowość do częstych podróży służbowych
  • prawo jazdy kat. B
  • obsługa pakietu MS Office (Word, Excel)
  • reprezentowania Firmy w rozmowach z klientami
  • wysoka kultura osobista i dobra prezencja

Oferujemy
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon komórkowy, komputer)
  • samodzielne stanowisko pracy
  • rozwój zawodowy
  • grupowe ubezpieczenie na życie

  • Praca Szczecin
  • Przedstawiciel handlowy Szczecin
  • Dyrektor handlowy Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293