Przedstawiciel Handlowy
  • Opole Lubelskie
Opole Lubelskie, Opole Lubelskie, Lublin Voivodeship, Polska
SolarCorn Sp. z o.o.
26. 5. 2024

Miejsce pracy: Opole Lubelskie

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów na podległym terenie
  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z klientami
  • Uczestnictwo na targach i szkoleniach
  • Raportowanie sprzedaży
  • Monitorowanie i analiza konkurencji na podległym terenie
  • Sprzedaż nasion i środków ochrony roślin

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane kierunkowe - rolnictwo)
  • Znajomość branży rolnej
  • Predyspozycje do pracy w handlu
  • Wysokie zdolności komunikatywności
  • Pełna dyspozycyjność i zaangażowanie w pracę
  • Samodzielność w działaniu, umiejętność planowania, dobra organizacja czasu pracy
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu i obsłudze klientów
  • Znajomość obsługi komputera
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system prowizyjny uzależniający od osiąganych wyników
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Ciekawą pracę w młodym, profesjonalnym zespole
  • Dobrą atmosferę i przyjazne warunki pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, telefon)
  • Szkolenia produktowe i kursy
  • Niezależność w kreatywnym działaniu

Jesteśmy obecni na rynku od roku 1992. Naszym celem jest dostarczanie rolnikom wysokiej jakości nasion roślin uprawnych: kukurydzy, rzepaku, zbóż i innych roślin polowych. Ponadto dzięki wykorzystaniu innowacyjnych badań naukowych, wieloletniemu doświadczeniu, oraz doskonałej znajomości spectrum zagadnień związanych z produkcją rolną w Polsce i Europie, jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze rozwiązania stosowane obecnie w rolnictwie.

W związku z dalszym rozwojem firmy Solarcorn Sp. z o.o. poszukujemy osób na stanowisko: PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO BRANŻY ROLNEJ (sprzedaż nasion zbóż rzepaków, kukurydzy, nawozów, środków ochrony roślin itp.)

Fila Przedsiębiorstwa znajduje się w województwie Lubelskim -Janówek koło Piask

  • Praca Opole Lubelskie
  • Przedstawiciel handlowy Opole Lubelskie
  • Opole Lubelskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064