Przedstawiciel Handlowy
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, śląskie, Polska
HR SIGMA
26. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Sprzedaż systemów mocowań do paneli fotowoltaicznych
  • Aktywne pozyskiwanie oraz obsługę klientów biznesowych
  • Przygotowanie kalkulacji, ofert oraz przygotowanie i zawieranie umów z klientami
  • Realizowanie wyznaczonych celów

Wymagania:

  • Gotowość do podróżowania
  • Doświadczenie mi. rok w sprzedaży
  • Doskonała organizacja pracy własnej
  • Komunikatywność i empatia
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • znajomość lokalnego rynku
  • prawo jazdy
  • Znajomość języka angielskiego
  • Zainteresowanie tematem PV

Oferujemy:

  • Wybraną przez Ciebie umowę - B2B, umowa zlecenie, lub umowa o pracę
  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe u atrakcyjny system premiowy
  • Pełne wsparcie firmy przy pozyskiwaniu zainteresowania ofertą
  • Niezbędne narzędzia pracy — samochód z kartą paliwową, telefon i komputer

Brzmi dobrze?

Prosimy o umieszczenie w składanej aplikacji (podaniu) o pracę klauzuli o następującej treści:

Klauzula RODO
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

  • Praca Bielsko-Biała
  • Przedstawiciel handlowy Bielsko-Biała
  • Dyrektor handlowy Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941