Przedstawiciel Handlowy
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, Lubusz Voivodeship, Polska
JORDAN matcon Sp. z o.o.
24. 5. 2024

Miejsce pracy: Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • praca w terenie polegająca na sprzedaży i doradztwie w zakresie stali ciągnionej, tworzyw sztucznych (wałki, płyty) i komponentów techniki liniowej
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długotrwałych relacji z obecnymi odbiorcami
  • prowadzenie bezpośrednich aktywnych działań sprzedażowych w podległym regionie
  • realizacja wyznaczonej strategii sprzedaży spółki
  • ścisła współpraca z handlowcem biurowym, współodpowiedzialnym za powierzony region

Nasze wymagania

  • min 2-letnie doświadczenie, jako przedstawiciel handlowy w branży przemysłowej
  • umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe
  • zorientowanie na potrzeby klienta i osiąganie wyznaczonych celów
  • umiejętność planowania pracy
  • posługiwanie się pakietem MS Office
  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie z kapitałem niemieckim
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • samochód służbowy do użytku prywatnego
  • miłą atmosferę pracy w doświadczonym zespole
  • prywatną opiekę medyczną refundowaną w 100% przez pracodawcę

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • ryczałt na paliwo
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Jordan matcon sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

  • Praca Zielona Góra
  • Przedstawiciel handlowy Zielona Góra
  • Dyrektor handlowy Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509