Przedstawiciel Handlowy
  • Zamość
Zamość, Zamość, Lublin Voivodeship, Polska
eService Sp. z o.o.
16. 4. 2024

Miejsce pracy: Zamość

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych Klientów (terminale, bramki płatnicze)
  • prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych z Klientem
  • opieka biznesowa nad powierzonym portfelem klientów
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych w zakresie produktów terminalowych i rozwiązań eCommerce

Nasze wymagania

  • orientacja na realizację wyznaczonych celów
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • znajomość technik sprzedaży
  • zaangażowanie i nastawienie na rozwój
  • gotowość do zarejestrowania działalności gospodarczej
  • wykształcenie minimum średnie
  • roczne doświadczenie w sprzedaży B2B

To oferujemy

  • współprace w oparciu o umowę agencyjną z długoterminową perspektywą
  • dużą autonomię w działaniu przy jednoczesnym wsparciu przełożonego
  • możliwość podejmowania własnych decyzji, eksperymentowania i tworzenia swojej unikalnej ścieżki doświadczeń
  • motywujący system premiowy
  • narzędzia niezbędne do pracy (laptop, telefon)
  • szkolenie wdrożeniowe w pierwszych dniach pracy, dzięki któremu lepiej poznasz naszą firmę
  • opieka trenera sprzedażowego
  • dla zainteresowanych: prywatna opieka medyczna i karta MultiSport
  • dostęp do bezpłatnego i anonimowego programu doradztwa w zakresie psychologicznym, finansowym i prawnym
  • cykliczne szkolenia
  • konkursy dla pracowników (atrakcyjne nagrody w tym wycieczki zagraniczne poza UE)

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji

  • Wyślij CV
  • Spotkajmy się online
  • Dołącz do eService

Masz więcej pytań do tej rekrutacji? Skontaktuj się z nami.

Wszystkie pytania i wątpliwości kieruj na adres mailowy: rekrutacje@eservice.com.pl

eService jest liderem rynku akceptacji kart płatniczych i rozliczania transakcji elektronicznych w Polsce, a także największym dostawcą technologii w zakresie usług rozliczeniowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma działa na rynku od prawie 25 lat i oferuje przedsiębiorcom omnichannelowe rozwiązania płatnicze zarówno dla stacjonarnych i mobilnych punktów usługowo-handlowych, jak i działalności online. W ofercie ma terminale POS i bramki płatnicze dla rozwiązań e-commerce i m-commerce. Firma wspiera promocję płatności bezgotówkowych w małych i średnich przedsiębiorstwach, a także w jednostkach samorządu terytorialnego i instytucjach publicznych.

eService należy do Global Payments Inc. (NYSE: GPN) i PKO Banku Polskiego. Global Payments z siedzibą w Atlancie w stanie Georgia, zatrudnia około 27 000 pracowników na całym świecie, jest spółką z listy Fortune 500® i członkiem S&P 500. Prowadzi działalność o światowym zasięgu obejmującym Amerykę Północną, Europę, Azję i Pacyfik oraz Amerykę Łacińską

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Zamość
  • Przedstawiciel handlowy Zamość
  • Przedstawiciel handlowy Stary Zamość
  • Zamość - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864