Przedstawiciel handlowy
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
FEDERACJA WIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Sprzedaż produktów ( wina)
  • Pozyskiwanie nowych punktów zbycia
  • Współpraca z Klientami firmy
  • Kompleksowa obsługa i budowanie długofalowych relacji z Klientami
  • Realizacja ustaleń handlowych i założonych planów sprzedażowych
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

WYMAGANIA:
  • zaawansowane umiejętności sprzedażowe
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej w branży spożywczej lub alkoholowej
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność swobodnego poruszania się samochodem
  • predyspozycje handlowe
  • zdolności negocjacyjne
  • wysoka kultura osobista
  • motywacja do pracy
  • dyspozycyjność

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę/zlecenie/B2B - do ustalenia
  • szkolenia produktowe
  • wycieczki do winnic na terenie Europy
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa + wysoka prowizja)
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (ponad 10 lat)
  • samochód służbowy, również do użytku prywatnego
  • telefon komórkowy
  • komputer
  • dobrą atmosferę w pracy w ambitnym zespole

  • Praca Gdańsk
  • Przedstawiciel handlowy Gdańsk
  • Przedstawiciel handlowy Pruszcz Gdański
  • Przedstawiciel handlowy Nowy Dwór Gdański
  • Przedstawiciel handlowy Starogard Gdański
  • Przedstawiciel handlowy gdański
  • Dyrektor handlowy Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690