Przedstawiciel Handlowy
  • Góra
Góra, Góra, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Flora Sp. z o.o.
17. 5. 2024

Miejsce pracy: Góra

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż i doradztwo w zakresie nawozów, środków ochrony roślin, materiału siewnego,
  • pozyskiwanie klientów i budowanie stałych relacji z klientami na ustalonym terenie działania,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy, uczestnictwo w szkoleniach, targach,
  • praca na terenie województw: dolnośląskie, łódzkie, małopolskie, opolskie, śląskie, wielkopolskie, lubuskie, świętokrzyskie.

Nasze wymagania

  • wykształcenie rolnicze (rolnictwo, medycyna roślin, zootechnika, technika rolna i leśna, ochrona środowiska, ogrodnictwo) bądź praktyka rolnicza,
  • samodzielność w działaniu,
  • prawo jazdy kat. B,
  • komunikatywność i umiejętność budowania relacji,
  • znajomość pakietu Office.

Mile widziane

  • doświadczenie w sprzedaży na podobnym stanowisku w branży dystrybucji środków ochrony roślin, nawozów, rolnictwa, przetwórstwa rolnego, skupu płodów rolnych lub w pracy w gospodarstwie rolnym.

To oferujemy

  • umowę o pracę wraz z pakietem socjalnym,
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,
  • atrakcyjne warunki finansowe oraz atrakcyjny system premii,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • samochód osobowy, laptop, telefon komórkowy,
  • miłą i rodzinną atmosferę pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • preferencyjne pożyczki
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

Jesteśmy firmą rodzinną, która na rynku rolniczym istnieje od ponad 30 lat i zatrudniamy blisko 200 pracowników. Specjalizujemy się w profesjonalnym doradztwie rolnym oraz sprzedaży środków ochrony roślin, nawozów i materiału siewnego oraz w obrocie płodami rolnymi. Pracujemy z najlepszymi i wiarygodnymi dostawcami na rynku. Flora sp z o o. inwestuje w osoby aktywne i zaangażowane w rozwój firmy, dbając aby nasi pracownicy nieustannie podnosili swoje kwalifikacje.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.Prosimy dołączyć oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych przez spółkę zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r

  • Praca Góra
  • Przedstawiciel handlowy Zielona Góra
  • Przedstawiciel handlowy Jelenia Góra
  • Przedstawiciel handlowy Tarnowskie Góry
  • Przedstawiciel handlowy Góra Kalwaria
  • Przedstawiciel handlowy Góra
  • Przedstawiciel handlowy Lisia Góra
  • Przedstawiciel handlowy Miedziana Góra
  • Przedstawiciel handlowy Kamienna Góra
  • Przedstawiciel handlowy Kobyla Góra
  • Przedstawiciel handlowy Góra Świętej Małgorzaty
  • Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322