Przedstawiciel Handlowy
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Mazurskie Miody
31. 5. 2024

Firma Mazurskie Miody zajmuje się sprzedażą miodu pszczelego i jest producentem alkoholi.

Obowiązki

  • Aktywne pozyskiwanie i utrzymywanie prawidłowych relacji z klientami firmy na podległym terenie: PH Katowice - śląskie, PH Poznań: wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie.
  • Realizacja zadań sprzedażowych
  • Inicjowanie działań wspierających sprzedaż

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat B
  • Zaangażowanie i silna motywacja działania
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • Samodzielność i kreatywność

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Szkolenia oraz warsztaty sprzedażowe
  • Wynagrodzenie: podstawa + atrakcyjny system premiowy

  • Praca Poznań
  • Przedstawiciel handlowy Poznań
  • Dyrektor handlowy Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055