Przedstawiciel Handlowy
  • Zgorzelec
Zgorzelec, Zgorzelec, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Klient Rocketjobs.pl
16. 9. 2024

Polski koncern spożywczy w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Miejsce pracy: Warszawa / Rzeszów / Zgorzelec

Opis stanowiska:

  • sprzedaż produktów oraz obsługa klientów na wyznaczonym terenie
  • nawiązywanie nowych kontaktów handlowych oraz dbałość o budowanie trwałych relacji ze stałymi klientami
  • dbałość o dostępność oferowanego asortymentu

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość pakietu MS Office
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie w powierzone działania
  • prawo jazdy kat.B
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • pracę w przyjaźnie nastawionym zespole
  • narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • szkolenia oraz możliwości rozwoju zawodowego

Numer kontaktowy:

Warszawa 794184937

Rzeszów 794184936

Zgorzelec 794184912

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

  • Praca Zgorzelec
  • Przedstawiciel handlowy Zgorzelec
  • Zgorzelec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567