Przedstawiciel handlowy
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Model Opakowania Sp. z o.o.
18. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów B2B oraz rozwój sprzedaży na powierzonym terenie.
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych oraz wskaźników jakościowych.
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi.
  • Przygotowywanie ofert i dokumentacji na potrzeby przetargów.
  • Negocjacje cenowe.
  • Monitorowanie należności i stanów magazynowych z użyciem narzędzi ICT.
  • Udział w procesie analizowania rynku, także konkurencji.

Nasze wymagania

  • Skuteczność w działaniu, orientacja na wynik, aktywne rozwiązywanie problemów i analityczne myślenie.
  • Doświadczenie w sprzedaży i kontakcie z klientami.
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Doświadczenie zawodowe w sprzedaży B2B oraz znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Pracę w najbardziej zdigitializowanej fabryce tektury falistej na świecie!
  • Najnowocześniejszy na świecie potencjał maszyn produkcyjnych.
  • Bycie częścią społeczności, której kultura organizacyjna oparta jest na dialogu i otwartości.
  • Szerokie możliwości rozwoju i samorealizacji w wybranych przez Ciebie kierunkach.
  • Autorski system zarządzania relacjami z klientami (CRM) skrojony na miarę potrzeb działu handlowego.
  • Współpracę z pasjonatami tektury i opakowań, dostęp do innowacyjnych rozwiązań Uniwersytetu Model.
  • Szkolenia, mentoring oraz codzienne wsparcie profesjonalistów z zespołów sprzedaży, technologii i produkcji.
  • Auto służbowe i nowoczesne narzędzia komunikacji.
  • Liczne benefity (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty MultiSport, atrakcyjna premia roczna, świąteczne bonusy, dofinansowanie kolonii i zimowisk dla dzieci).

Jeśli pasjonuje Cię sprzedaż, lubisz stawiać sobie wyzwania, a budowanie relacji z ludźmi przychodzi Ci z łatwością, dołącz do naszego Zespołu!

  • Praca Wrocław
  • Przedstawiciel handlowy Wrocław
  • Dyrektor handlowy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584